KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689162
nr 1268 9162
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Bertel Bertel-Nordström (1884-1967), Sverige. Marin. Signerad. Olja på duk, 72x92 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:18:40
11/8 09:15:29
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström